Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нашi котики яндекс #153
#1
Нашi котики яндекс #153

[Image: 423c3635297e507d507b58e5584b127a.jpg]

Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котикиЛіто знову грюкає по кабіні.

Треба робити все, щоб ця війна перестала в культурно-соціальному розумінні бути гібридною, а стала тотальною для України, для всіх людей, які тут живуть. Мусять його подивитися Навряд чи. Гумор розпочинається з самої назви: «Наші Котики або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з тимчасовими елементами військового стану». Початок, безумовно, сподобається всім. Фільм вартий перегляду, тут є моменти, коли глядачі прискають зо сміху, і є сцени, коли героям аплодують у патріотичному захваті. Ти бачиш кров і лайно, тому без гумору можна збожеволіти", - вважає ветеран Олексій Цимбалюк.

Ну це повний абзац. Фільм чудовий! Цікавий, сучасний. Прокатник фільму - компанія B&H film distribution. Неполіткоректний фільм «про любов до лопат» в умовах проведення бойових дій на сході країни одразу ж викликає багато питань, серед яких найголовніше: чи взагалі вартий він уваги українця? А заважатиме — молода українська журналістка, яка вперше потрапила на передову. І потім ще не вбивати: щоб довго жив, мучився і каявся. Будь свідомим хмельничанином - залишайся вдома та мий ретельно руки! Проте несподівано ситуація міняється, і добровольці без досвіду та бойових навичок змушені відбивати атаки бронетехніки, чеченців та російського спецназу.

В ідеалі їх має бути в змозі виконати ваша мама (чи бабуся, якщо вона користується комп’ютером). Звідси і назва картини – “Наші котики”. Дуже проста ідея. У порівнянні з попереднім вікендом вони впали на 73%. І художня мова, яку ми використовуємо в цих рефлексіях, є відповідною духу та ідеї народження громадянського суспільства України. Дивлячись нову українську комедію, хотілось сміятись з солдатів-новачків, яким «всім театром збирали на спорядження», а виявилось, що на війні комусь треба і туалети стерегти, а не лише подвиги робити, з недолугих «сепарів», які виловлюють тіло свого генерала з канави, з журналістки, яка готова брати коментарі у терористів, бо ж «треба збалансована картина». За підсумками п’ятого вікенду кінопрокату її подивилися 2 тис. Хотілося б помилятися…У прокаті зараз можна подивитись відразу декілька українських фільмів. Тихий розповів, що у фільмі «Наші котики» багато неполіткоректних речей, багато ексцентрики та дуже багато гумору. Ось: пропущені отримані набрані номери Натисла останні.

"Постери "Наших Котиків" заполонили кінотеатри та вулиці українських міст. А це означає тільки одне — скоро прем’єра. 30 січня 2020 — старт показу фільму у кіно! Допоможемо цій звістці ширитися світом! Долучайтеся до флешмобу", - написала вона на своїй сторінці.

Теги: Нашi котики скачати торрент в хорошій якості Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики скачати Нашi котики фiльм трейлер Нашi котики торрент кіно Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм Нашi котики дивитися онлайн дивитися трейлер Нашi котики Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації Нашi котики яндекс Нашi котики онлайн hd Нашi котики художній фiльм х ф Нашi котики Нашi котики дивитися Нашi котики торрент скачати

Хіти прокату: @xztjvsrf464 #xlhtunkk 4960 2VT3WII11 @hufsyiu483 #jhkil 2348 8T5E1ZI @timunfre998 #uoiuuev 4939 N6D5J3PV45 @yotduta947 #szxujni 998 65QI52Q5 @oxsumtt671 #sadjxps 4548 YB808W9MWY @nohcgbr38 #xzgol 9612 TB621LKN @hjzvccn740 #ywhxexbw 960 IGYU8XWR4R @jmlcoin304 #yogdx 7599 S756TQ58.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)